Pronájem jukeboxu

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ PRONÁJEM ???

Ten, kdo nechce mít zkrátka s JUKEBOXEM žádné starosti ani náklady ( placení oprav, zákonné poplatky spojené s provozem OSA ,INTERGRAM, zabezpečení chodu dedikovaného serveru, placení za dohrávání nových CD, atd.), jednoduše ten, kdo se o jukebox nechce starat,tak ten zvolí cestu pronájmu a my se o vše ZDARMA postaráme !!!

V případě Vašeho zájmu o PRONÁJEM k Vám po domluvě přijedeme a společně pro Váš podnik vymyslíme jukebox, který mu bude ušit přímo na míru. Společně s Vámi a díky našim 23 letým zkušenostem věříme, že vybereme ten správný TYP, VZHLED a MÍSTO, kde si ho Vaši zákazníci obblíbí a bude jim i Vám zpříjemňovat čas strávený ve Vaší provozovně. V případě potřeby dodáme i TV.

Podporujeme naše klienty

V případě poruchy Vám uvedeme JUKEBOX zpět do provozu-schopného stavu a to po celé České Republice. Pokud Vám, nebo Vašim zákazníkům budou v JUKEBOXU MP3 chybět jejich oblíbení interpreti či skupiny dodáme a dohrajeme chybějící „CD“ v co možná nejkratší době. Můžete si však zvolit jukebox MELODY online, kde je databáze klipů neomezená !!!

Instalace:

Vždy se Vám snažíme vyjít maximálně vstříc a nainstalovat takový jukebox, který co nejvíce sladíme s Vaší provozovnou. A  to jak typově, tak barevně.

–  poplatky spojené s provozem (OSA ,INTERGRAM, dedikovaný server) se platí prostřednictvím naší společnosti

–  Vaše provize je 50 % a je vyplacena po odečtení polatků spojených s provozem a to za předem dohodnutých podmínek.

PROVOZOVNY ve kterých je dobré JUKEBOX VYZKOUŠET.
Nonstop bar, bar, herna bar, musik bar, noční klub, restaurace, pivnice,  night club, kemp atd.

NAŠE MOTTO : pokud bude spokojen náš zákazník, budeme spokojeni všichni !!!

project_2

Chcete konzultaci?